Day sofa Wedelphi, green, H91x166x80cm, seat height 38cm
ID: 2000001084205
Discount 50 %
€449.50
€899.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | MDF |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 91 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 166 cm |
| Seat height: | 38 cm |
| Weight: | 35.2 kg |
| Fabric: | Aphrodite 12 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda