Zvilnis Wedelphi, zaļš, H91x166x80cm, sēdvirsmas augstums 38cm
ID: 2000001084205
Atlaide 50 %
€ 449,50
€ 899,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | MDF |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 91 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 166 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 38 cm |
| Svars: | 35.2 kg |
| Audums: | Aphrodite 12 |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda