Dresser with mirror Franca, LED, H90x40x135cm
ID: 2000000999098
Mirror diameter: 40cm
Discount 50 %
€109.50
€219.00
Product details
Mirror diameter: 40cm
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 135 cm |
| Weight: | 25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chair Silandro, swivel, sea blue tone, 83x76x79cm, seat height 47cm
83 cm 76 cm 79 cm
€132.30
€189.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda