Kosmētikas galdiņš Franca ar spoguli, LED,H90x40x135cm
ID: 2000000999098
Spoguļa diametrs: 40cm
Atlaide 50 %
€ 109,50
€ 219,00
Preces informācija
Spoguļa diametrs: 40cm
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 90 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 135 cm |
| Svars: | 25 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda