Dressing table with mirror Fribourg, H100x40x137cm
ID: 2000000999111
Discount 40 %
€95.40
€159.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | MDF |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 137 cm |
| Weight: | 23 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda