Kosmētikas galdiņš ar spoguli Fribourg, H100x40x137cm
ID: 2000000999111
Atlaide 40 %
€ 95,40
€ 159,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | MDF |
| Augstums: | 100 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 137 cm |
| Svars: | 23 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Tammio, rozā, H88x58x46cm sēdvirsmas augstums 46cm
88 cm 58 cm 46 cm
€ 52,50
€ 75,00
- -30 %
Pusdienu krēsls Troja, pelēks, samta, H88x58x46cm, sēdvirsmas augstums 47cm
88 cm 46 cm 58 cm
€ 69,30
€ 99,00
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda