Aizslietnis ar 3 plauktiem, koka, H170x120x26cm
ID: 3560238335246
€ 135,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 170 cm |
| Platums: | 26 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Uzglabāšanas kaste: | Nav |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda