Grīdas lampa Maella, H138cm D43cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001106099
€ 85,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Lins |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 138 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 37 cm |
| Svars: | 4.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda