Izvelkams atpūtas krēsls Elaine Poco 03, pelēks, H84x109x102cm
- -20 %
Krēsla kāju materiāls: gumijkoks
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 103 cm |
| Platums: | 80 cm |
| Garums: | 78 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 50 cm |
| Rokbalsta augstums: | 60 cm |
| Svars: | 18 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |