Biroja krēsls Slorino, zaļā krāsā, H78-88x58x62cm, sēdvirsmas augstums 44-54cm
ID: 2000001003060
€ 149,00
Preces informācija
Preces informācija
Kurš teica, ka biroja krēsliem jābūt vienkāršiem, neinteresantiem un drūmās krāsās? Pilnīgi noteikti nē! Biroja krēsls Slorino lieliski parāda, ka arī ofisa iekārtojums var būs ārkārtīgi atraktīvs, krāšņs un elegants vienlaicīgi. Samtainā krēsla sēdvirsma un zaļais tonis ienesīs Tavā darba telpā mājīgumu.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 88 cm |
| Platums: | 58 cm |
| Garums: | 62 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 44 - 54 cm |
| Rokbalsta augstums: | 59 - 69 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda