Atpūtas krēsls Vincento ar kājsoliņu, pelēk-brūns, grozāms 360 grādos, H100x92x79cm, sēdvirsmas augstums 47cm
ID: 2000001135587
Krēsls grozāms 360, kājsoliņš:50x43xH41.5cm
€ 299,00
Preces informācija
Krēsls grozāms 360, kājsoliņš:50x43xH41.5cm
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 100 cm |
| Platums: | 92 cm |
| Garums: | 79 cm |
| Svars: | 26 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda