Grāmatplaukts Seaford, melns, H82.5x35x37cm
ID: 5713941046390
€ 69,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 82.5 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 37 cm |
| Svars: | 8.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Vincento ar kājsoliņu, pelēk-brūns, grozāms 360 grādos, H100x92x79cm, sēdvirsmas augstums 47cm
100 cm 79 cm 92 cm
€ 299,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda