Servējamie ratiņi, melni, metāla/ bambusa, 126x35.5xH87cm
ID: 3560237583587
€ 249,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 87 cm |
| Platums: | 35.5 cm |
| Garums: | 126 cm |
| Svars: | 4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda