Pufs Trabia, rozā/bordo, H40cm, D40cm
ID: 2000001058206
Atlaide 50 %
€ 44,50
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 40 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 4.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Biroja krēsls Teddy, balts, H90-103x65x65cm, sēdvirsmas H52-65cm
90 cm 65 cm 65 cm
€ 151,20
€ 189,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda