Vīna pudeļu turētājs Hopers 10 pudelēm, H55x36x18cm
ID: 2000001123195
Atlaide 40 %
€ 26,40
€ 44,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Āda |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 55 cm |
| Platums: | 36 cm |
| Garums: | 18 cm |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda