Bufete Aipur, naturālā krāsa, H70x180x40cm
ID: 5713941349071
€ 359,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Tērauds |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 70 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 180 cm |
| Svars: | 49.4 kg |
| Svara kapacitāte: | 47 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda