Bufete Ramma SB, ozola finierējums/MDF/metāls, pelēka/zelta krāsā, H80x180x48cm
ID: 2000001186893
€ 799,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Koka finierējums |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 80 cm |
| Platums: | 48 cm |
| Garums: | 180 cm |
| Svars: | 78 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Konsole Ramma CT, ozola finierējums/MDF/metāls, pelēka/zelta krāsā, H75x130x45cm
75 cm 130 cm 45 cm
€ 375,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda