Bufete Saraso, MDF/riekstkoka finierējums/marmors/metāls, H80x180x45cm
ID: 2000001188286
€ 599,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Riekstkoka finierējums |
| Materiāls: | Marmors |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 80 cm |
| Platums: | 45 cm |
| Garums: | 180 cm |
| Svars: | 100 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda