Jums jābūt reģistrētam
0
Pirkuma grozs ir tukšs
Aptuvenās piegādes izmaksas
* Detalizēta cena pasūtījumu noformēšanas lapā
KOPĀ
(ieskaitot PVN)
€ 0,00
Bufete Naxos, balta, metāls/stikls, H60x120x40cm
ID: 4025621700432
€ 349,00
Dalīties ar preci:
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 60 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 120 cm |
| Svars: | 28 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
Vairāk līdzīgas preces
Bufete Haulet, melnā/zelta krāsas, H105x100x41cm
105 cm 100 cm 41 cm
€ 319,00
Piegāde ~20 darba dienu laikā
Bufete Halink, vecrozā krāsā, metāls/skaidu plāksnes, H86x135x40.6cm
86 cm 135 cm 40.6 cm
€ 359,00
Piegāde ~20 darba dienu laikā
Bufete Bailey Compact, mango koka, H76x71x36cm
76 cm 71 cm 36 cm
€ 360,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Bufete Drone Compact , mango koks/MDF, brūna, H75x81x38cm
75 cm 81 cm 38 cm
€ 330,00
Pieejams tikai veikalos
Bufete Ramma SB, ozola finierējums/MDF/metāls, pelēka/zelta krāsā, H80x180x48cm
80 cm 180 cm 48 cm
€ 799,00
Gaidāms noliktavā pēc ~5 nedēļām
Bufete Sole ar 3 atvilktnēm, 3 durvīm, no Mango koka, H90x160x40cm
90 cm 160 cm 40 cm
€ 649,00
Pieejams e-veikalā
Bufete Setu, mango koka, H75x38x160cm
75 cm 160 cm 38 cm
€ 649,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
Bufete Nola, ozola finierējums/MDF, H76x45x140cm
76 cm 140 cm 45 cm
€ 520,00
Pieejams gan veikalos, gan interneta veikalā
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda