Salokāms krēsls Bella Vita, melns, metāls/koks, H81x42x48cm
ID: 3664944303817
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 81 cm |
| Platums: | 42 cm |
| Garums: | 48 cm |
| Svars: | 4.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda