Atkritumu tvertne Onyx, melna, 5L, 27.2x20.5cm H28.2cm
ID: 3560232851377
€ 19,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 28.2 cm |
| Platums: | 20.5 cm |
| Garums: | 27.2 cm |
| Tilpums: | 5000 ml |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda