Galda lampa Rabbit, H39x19.5x30cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001127308
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 89,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Polirezīns |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 39 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 19.5 cm |
| Svars: | 3.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Adore 18, zils, H84.5x45x54.5cm, sēdvirsmas augstums 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€ 75,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda