Apģērbu pakaramais METTY, melns, metāls/MDF, H180x44x42cm
ID: 3560234468436
€ 39,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 180 cm |
| Platums: | 42 cm |
| Garums: | 44 cm |
| Svars: | 3.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda