Grīdas lampa Rade, dūmots stikls, H170cm, D33.5cm, G9x5 5W(MAX)
ID: 2000001097564
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 99,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 170 cm |
| Platums: | 33.5 cm |
| Garums: | 33.5 cm |
| Svars: | 4.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda