Ieejas paklājs Houses, 50x70cm
ID: 5024418543794
Atlaide 30 %
€ 12,57
€ 17,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Kokosa šķiedra |
|---|---|
| Materiāls: | Gumija |
| Krāsa: | Brūna |
| Platums: | 50 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 2.2 kg |
| Forma: | Cita forma |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda