Sienas spogulis Iza, apaļš, zelta krāsā, D100x4cm
ID: 2000000943015
Atlaide 20 %
€ 103,20
€ 129,00
Preces informācija
Preces informācija
Metāla zelta krāsas rāmis ir smalks un delikāts, piešķirot vieglumu un izceļot stilu. Sienas spogulis lieliski piestāvēs mūsdienīgam un elegantam interjeram, padarot to par ideālu papildinājumu gan mājoklim, gan sabiedriskajām telpām.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 100 cm |
| Platums: | 4 cm |
| Garums: | 100 cm |
| Svars: | 10.6 kg |
| Forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Glam, krēma, 64x81x51cm, sēdvirsmas augstums 49cm
81 cm 64 cm 51 cm
€ 88,80
€ 111,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda