Ieejas paklājs Cheetah, 38.5x75x2cm
ID: 8714982195129
Atlaide 30 %
€ 10,43
€ 14,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Gumija |
|---|---|
| Materiāls: | Kokosa šķiedra |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 2 cm |
| Platums: | 38.5 cm |
| Garums: | 75 cm |
| Svars: | 1.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda