Kafijas galdiņš Wire Brass S, H30.5xD60cm
ID: 2000000904436
Atlaide 30 %
€ 136,50
€ 195,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Spoguļstikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 30 cm |
| Platums: | 60 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 8.2 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Sienas pulkstenis Mildred, tumši zaļš stikls, caurspīdīgs, D68x4.5cm
68 cm 68 cm 4.5 cm
€ 34,95
€ 69,90
- -50 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda