Kafijas galdiņš Nola, ozola finierējums/MDF, D90cm H45cm
ID: 5704745107998
€ 349,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 45 cm |
| Platums: | 90 cm |
| Garums: | 90 cm |
| Svars: | 32 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda