Kosmētikas galdiņš ar spoguli Holwud, melns, MDF/LED gaismas, H140x94x43cm
ID: 2010001194118
€ 205,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 140 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 94 cm |
| Svars: | 32 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda