Bērnu kosmētikas galdiņš ar soliņu Sissi, H99x60x30cm, H35x29x26cm
ID: 3560231528171
Galda augstums 99cm, garums 60cm, platums 30cm.
Sola augstums 35cm, garums 29cm, platums 26cm.
€ 149,00
Preces informācija
Galda augstums 99cm, garums 60cm, platums 30cm.
Sola augstums 35cm, garums 29cm, platums 26cm.
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 99 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 35 cm |
| Svars: | 12 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda