Dekoratīva paplāte Furiollo M, D36.7cm, H4cm
ID: 2000001126400
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 4 cm |
| Platums: | 36.7 cm |
| Garums: | 36.7 cm |
| Svars: | 1.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda