Dekoratīva paplāte Fullen M metāla, H5.2x35x23.7cm
ID: 2000001126561
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Spoguļstikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 5.2 cm |
| Platums: | 23.7 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 1.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda