Plaukts Natureo, 3 stāvi, melns, H88.5x32.8x37cm
ID: 3560231658786
€ 66,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 88.5 cm |
| Platums: | 37 cm |
| Garums: | 32.8 cm |
| Svars: | 3.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda