Sienas plaukts Aford, melns/naturāls, H77x77x20cm
ID: 5713941154774
Atlaide 20 %
€ 96,00
€ 120,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 77 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 77 cm |
| Svars: | 7.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda