Porcelāna krūze ar apakštasi, 300ml, H9.5cm, D9cm
ID: 2000000557472
Apakštases izmērs 14x14cm
€ 8,50
Preces informācija
Apakštases izmērs 14x14cm
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 9.5 cm |
| Platums: | 14 cm |
| Garums: | 14 cm |
| Tilpums: | 300 ml |
| Svars: | 0.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda