Sienas plaukts Alington, ozolkoka eļļots finieris/melamīns, H69x31x67cm
ID: 5713941397270
€ 355,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Ozola finierējums |
| Materiāls: | Melamīns |
| Augstums: | 69 cm |
| Platums: | 67 cm |
| Garums: | 31 cm |
| Svars: | 16.5 kg |
| Svara kapacitāte: | 13 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda