Pufs ar glabāšanas kasti Vildams M, pelēka krāsa, H35xD31.5cm
ID: 2000001123904
Atlaide 20 %
€ 39,20
€ 49,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 35 cm |
| Platums: | 31.5 cm |
| Garums: | 31.5 cm |
| Svars: | 3.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Sānu galdiņš Tablet ar planšetes un telefona turētāju, 48x62.5x28cm
62.5 cm 48 cm 28 cm
€ 47,20
€ 59,00
- -20 %
Pufs ar glabāšanas kasti Mainburg A, pelēk-brūna krāsa, samta, 43x43x43cm
43 cm 43 cm 43 cm
€ 52,00
€ 65,00
- -20 %
Pufs ar glabāšanas kasti ELIOR, krēmkrāsā, buklē audums, H40cm, D60cm
40 cm 60 cm 60 cm
€ 88,00
€ 110,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda