Sānu galdiņš Tablet ar planšetes un telefona turētāju, 48x62.5x28cm
ID: 3664944179740
Atlaide 20 %
€ 47,20
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 62.5 cm |
| Platums: | 28 cm |
| Garums: | 48 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Galda virsmas forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pufs ar glabāšanas kasti Mainburg A, pelēk-brūna krāsa, samta, 43x43x43cm
43 cm 43 cm 43 cm
€ 52,00
€ 65,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda