Pufs Trabia, oranžs/ķieģeļu, H40cm, D40cm
ID: 2000001058190
Atlaide 50 %
€ 44,50
€ 89,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Oranža |
| Augstums: | 40 cm |
| Platums: | 40 cm |
| Garums: | 40 cm |
| Svars: | 4.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Puķu pods uz statīva Lille, antīka misiņa tonis, emaljēts, H37cm, D16cm
37 cm 16 cm 16 cm
€ 9,96
€ 24,90
- -60 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda