Sienas pulkstenis Leonardo, melns/zelta krāsā, D49x4cm
ID: 4025621520535
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
€ 129,00
Preces informācija
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 49 cm |
| Platums: | 4 cm |
| Garums: | 49 cm |
| Svars: | 2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda