Sienas pulkstenis Milttown, 60x60x5cm
ID: 2000000993911
Mehānisms: klusi slīdošs.
Atlaide 50 %
€ 22,45
€ 44,90
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Rozā |
| Augstums: | 60 cm |
| Platums: | 5 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 3.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Troja, krēma krāsā, 58x46x88cm, sēdvirsmas augstums 47cm
88 cm 58 cm 46 cm
€ 79,20
€ 99,00
- -20 %
Zvilnis Wedelphi, sarkans, H91x120x166cm, sēdvirsmas augstums 38cm
91 cm 166 cm 120 cm
€ 499,50
€ 999,00
- -50 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda