Pusdienu galds Trave, ozolkoka finierējums, H76cm, 180x90cm
ID: 2000001057469
Atlaide 30 %
€ 279,30
€ 399,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 76 cm |
| Platums: | 90 cm |
| Garums: | 180 cm |
| Svars: | 47.3 kg |
| Izvelkams galds: | Nē |
| Galda virsmas forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda