Spogulis Ikkala, H143x63x3cm
ID: 2000001073124
Atlaide 20 %
€ 79,20
€ 99,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 143 cm |
| Platums: | 3 cm |
| Garums: | 63 cm |
| Svars: | 9.8 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Glam, krēma, 64x81x51cm, sēdvirsmas augstums 49cm
81 cm 64 cm 51 cm
€ 88,80
€ 111,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda