Šķidro ziepju dozators 0.25l ar sūkl un birsti, bambuss, H19.5x13.5x12.5cm
19.5 cm 13.5 cm 12.5 cm
€ 19,90
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 55.5 cm |
| Platums: | 2.5 cm |
| Garums: | 5.5 cm |
| Svars: | 0.46 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |