Dekoratīvs galdiņš Bagnolo, 33x36cm
ID: 2000001062463
Atlaide 30 %
€ 55,30
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 66 cm |
| Platums: | 47 cm |
| Garums: | 47 cm |
| Svars: | 8 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Šūpuļkrēsls Amelia, zaļš, H107x95x66cm, sedvirsmas augstums 48cm
107 cm 95 cm 66 cm
€ 135,20
€ 169,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda