Sānu galdiņš Easy Living, D46cm H62cm
ID: 4025621879480
€ 119,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | MDF |
| Augstums: | 62 cm |
| Platums: | 46 cm |
| Garums: | 46 cm |
| Svars: | 4.4 kg |
| Svara kapacitāte: | 30 kg |
| Galda virsmas forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Tillberg 32, zaļš, H81x55.5x50cm, sēdvirsmas augstums 46cm
81 cm 55.5 cm 50 cm
€ 45,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda