Saldumu trauks, stikls, 2.1L, H30.5cm, D15.5cm
ID: 3560239437697
€ 24,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 30.5 cm |
| Platums: | 15.5 cm |
| Garums: | 15.5 cm |
| Tilpums: | 2100 ml |
| Svars: | 1.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda