Sienas lampa Rigonda amber, H29.7x17x15cm, LED 5.4W, 3000K, 824lm
ID: 2000001208298
€ 45,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 29.7 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 17 cm |
| Svars: | 1.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda