Griestu lampa Rade amber, H33-145x140x35, G9x8 LED 5W(MAX)
ID: 2000001059326
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 135,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 145 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 140 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Pusdienu krēsls Tirro 20753 cappuccino, kapučīno krāsā, H84.5x62.5x47.5cm, sēdvirsmas augstums 49.5cm
84.5 cm 62.5 cm 47.5 cm
€ 60,00
€ 75,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda